Spróbuj odpuścić. Staraj się pozwolić słońcu, aby samo wschodziło. Spróbuj pozwolić słońcu samemu zajść. Jeśli jesteś chory, niech tak będzie, staraj się nie rozczulać zbytnio. Jeśli umierasz, po prostu niech tak będzie, nie próbuj z tym walczyć, ponieważ jest to naturalne. To wcale nie jest takie złe. Wiesz, w pewnym sensie powinniśmy iść dalej i dalej. Nigdy nie powinniśmy pozostać w jednym miejscu i utknąć tam.
Więc spróbuj znaleźć sposób, aby pozwolić rzeczom się wydarzać na swój własny sposób. Jakikowiek, byle działał. Oczywiście jesteśmy jednostkami, wszyscy mamy swój własny sposób na odpuszczenie i pozostawienie rzeczy. Spróbuj go znalezc, a dzięki temu automatycznie pojawią się wszystkie rzeczy, o których marzyłeś.
Nie umiem wyjaśnić dlaczego. Często uważamy, że jeśli chcemy czegoś, musimy coś robić, ale często to nie działa. A kiedy w końcu dostajemy to, czego chcemy, nie jesteśmy z tego zadowoleni i chcemy czegoś innego. A zatem, jeśli pozwolisz, by rzeczy się wydarzaly, to wydarzy się to, czego najbardziej pragniesz To jest najśmieszniejsze. Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale tak już jest. Więc w tym duchu, w tym sposobie myślenia, staraj się, aby wszystko po prostu było. Wtedy wszystko, czego szukasz, przyjdzie.